Sektorové kuchyne HOME

Kuchyne HOME sú určené pre tých, ktorí hľadajú modernú a funkčnú kuchyňu, ktorá sa dokonale prispôsobí ich potrebám a preferenciám. S našim kuchynským riešením HOME vám umožníme vytvoriť si svoj vlastný dizajn, ktorý dokonale zapadne do vášho bývania a životného štýlu.

Sme presvedčení, že kuchyňa nie je len miestom prípravy jedla, ale aj miestom stretávania a rodinného života. Preto sa v našich kuchyniach HOME snažíme kombinovať praktickosť a dizajnové prvky, ktoré vytvárajú príjemnú atmosféru a pohodlie.

Obľúbené dekory

Kuchyne HOME ponúkajú nové možnosti dispozičného riešenia v dokonalých trendy a zároveň nadčasových farbách. Vyberte si z 8 dekorov predných plôch, pričom dve sú dostupné skladom ihneď. Korpus v univerzálnej bielej farbe môžete vyladiť s vykrývacími bokmi v dekore predných plôch. Dvierka doplňte zaujímavými úchytkami z našej ponuky a vyčaruje svoj unikátny priestor.

Nové prvky

Sledujeme aktuálne trendy a sortiment kuchýň HOME ponúka 3 rôzne veľkosti horných skriniek na výšku s rozšírenou hĺbkou, ktorá je kompatibilná s množstvom odsávačov pár na trhu. Kuchyne HOME sú dostupné s kovovými zásuvkami Strongbox, rektifikovateľnými nožičkami a horné nízke skrinky s výklopným piestovým otváraním. Všetky skrinky majú závesy s tlmením pre jednoduchú manipuláciu. Kuchyňa HOME, tak ako všetky výrobky Decodom je vyrobená priamo na Slovensku z vysoko kvalitných a odolných materiálov. Môžete si byť istí, že vaša kuchyňa bude vyzerať krásne a bude slúžiť po mnoho rokov.