SÚŤAŽ – Odmena za dôveru

Podmienkou súťaže je zaslanie jednej alebo viac fotografií celého interiéru kuchyne, obývačky, detskej a študentskej izby, spálne, predsiene, kancelárie. Interiér musí byť zariadený nábytkom, ktorý je vyrobený výhradne spoločnosťou Decodom. Po odoslaní fotografií sa staňte fanúšikom Decodomu na Facebooku a do komentára nám napíšte ako ste spokojní s nábytkom Decodom.
Fotografie budú zverejnené na web stránke www.decodom.sk a na Facebooku spoločnosti Decodom.

Prvých 300 fotografií odmeníme nákupnou poukážkou v hodnote 5€ na nákup tovaru v Kauflande. Do každej kategórie je možné zaslať len jednu fotografiu. Cena v hodnote 5€ bude zaslaná za každú fotografiu.

Špeciálnu cenu v hodnote 50€ na nákup tovaru v kamenných predajniach Decodom získa fotografia, ktorá na Facebooku Decodom získa najväčší počet “Páči sa mi to“.

Ďakujeme vám za dôveru, ktorú nám prejavujete už 20 rokov. Veríme, že vaše domácnosti zariadené nábytkom Decodom vám spríjemňujú život a cítite sa v nich dobre spolu s celou rodinou.

Trvanie súťaže:
20. 5. 2020- 17. 6. 2020

Ceny v súťaži:
Za prvých 300 fotografií, ktoré splnili všetky podmienky súťaže, získajú súťažiaci nákupnú poukážku v hodnote 5€ na nákup tovaru v Kauflande. Cena v hodnote 5€ bude zaslaná za každú fotografiu.

Špeciálna cena:
Nákupná poukážka v hodnote 50€ na nákup tovaru v kamenných predajniach Decodom.